ANA SAYFA HAKKIMIZDA SANAYİ TİPİ ELEKTRİK SÜPÜRGESİ İLETİŞİM
   Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi  Kalite ve Güvenin Adresi Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi Çeşitlerimiz Siparişleriniz İçin İletişime Geçiniz...
SANAYİTİPELEKTRİKSÜPÜRGESİ.COM
Sanayi tipi elektrik süpürgesi ıslak kuru vakumlama özelliğine sahip 30,40,50,60,75 ve 90 litrelik kazan kapasitesinde 1000 wattan 4800 watta kadar vakum gücüne sahiptir.normal toz ve hacimli tozların temizliğinde,oto yıkama ünitelerinde aracın içinin temizliğinde,ofis ve büro temizliğinde,temizlik şirketlerinde,fabrika temizliğinde,amatör ve profesyonel kullanımlarda kullanılmaktadır.ev tipi elektrik süpürgesi,endüstriyel sanayi tipi elektrik süpürgesi,fabrika süpürme makinası,ıslak kuru vakum makinası,endüstriyel vakum makinası vs. farklı kullanım şekilleri mevcuttur.devrilebilir damperli kazan sistemi sayesinde toplanan toz ve parçacıkların boşaltılmasını kolaylaştırmaktadır.elektrik süpürgelerinin tamamına yakını 220 volt elektrik ile çalışmaktadır.Sanayi tipi elektrik süpürgeleri vakumlama yapabilecek tüm standart aksesuarları dahil takım halinde satılmaktadır.endüstriyel sanayi tipi ıslak kuru süpürgelerde toz torbası ve hava filtresi mevcuttur.koltuk ve döşeme temizliğinin yanında zemin ve halı temizliğinde de kullanılan endüstriyel süpürgeler profesyonel ekipmanlar kullanılarak üretilmektedir.Orjinal italyan vakum motorları ve yerli üretim vakum motorları kullanılarak üretilen bu ürünleri web sitemizden inceleyerek işletmenize en uygun makinayı seçebilirsiniz.
Sanayi tipi vakum süpürgesi...
 

SANAYİ TİPİ VAKUM SÜPÜRGESİ

Islak kuru endüstriyel sanayi tipi vakum süpürge.2 ve 3  motor seçenekleri sunan yüksek emiş gücü ve uzun hortum ve aparatları sayesinde yüksek verimle çalışır.65 ve 90 litre kazan kapasitesiyle daha hacimli vakum işlerinizde size uygun seçenekler.Paslanmaz çelik krom gövdeye sahip olan bu ürün damperli devrilebilme özelliği ile size kullanım kolaylığı sağlar..Torna tezgahları,ofis büro temizliğinde,araç içi temizliğinde,kullanılmak üzere ideal bir üründür.Islak kuru vakum süpürge,yüksek emişil vakum,üpürge,damperli devrilebilir kazanlı vakum süpürge,özel filtreli korumalı by-passlı süpürge.4 adet oynarlı tekeri sayesinde kolay kontrol edilebilir.farklı mekanlara rahatlıkla sürülebilir.Otek makina ( 0212 501 45 61 )'i arayarak bu mükemmel ürünün siparişini verebilirsiniz.Ürünün kendi kategorisindeki diğer ürünlerden farkı 1600 WATT AMATEK marka orjinal italyan vakum motoruna sahip olmasıdır.

Model

2 M Vakum

3 M Vakum

Motor Gücü (Watt)

3200

4800

Kullanım

Profesyonel Sanayi Tip

Profesyonel Sanayi Tip

Motor Tipi

Çift Kademeli Monofaze

Çift Kademeli Monofaze

Motor Menşei

İtalya

İtalya

Motor Markası

Amatek

Amatek

Motor Adedi

2

3

Voltaj (v)

220

220

Motor Koruma

2 veya 3 Aşamalı Filtre

2 veya 3 Aşamalı Filtre

Motor Soğutma

By-pass

By-pass

Vakum Emiş Debisi

210 m Bar

210 m Bar

Tank Kapsitesi

65 / 90 lt

65 / 90 lt

Gövde

Paslanmaz Çelik Krom

Paslanmaz Çelik Krom

Boşaltma Şekli

Damperli Devrilebilir Kazan

Damperli Devrilebilir Kazan

Vakum Şekli

Islak - Kuru

Islak - Kuru

Emiş Hortumu

Flex Hortum 3 metre

Flex Hortum 3 metre

Ağırlık (kg)

32

35

 
HABERLER
 Fantom Sessiz Süpürge
Fantom Profesyonelelektrik süpürgelerinde sessiz süpürgeleriyle oteller,hastaneler,ofis temizliği,temizlik şirketleri gibi bir çok alanda kullanılabilir.

 FANTOM PROFESSIONAL Türkiye Distribütörü Otek Makina
Otek Makina Endüstriyel Temizlik Ekipmanları olarak ürün yelpazemizi ülkemizin en büyük evsel ve sanayi tipi süpürge üreticisi olan FANTOM PROFESYONEL ürün gamıyla en geniş haline getirmiş bulunmaktayız.ev tipi süpürgeler,otel tipi sessiz süpürgeler,sanayi tipi endüstriyel süpürgeler,kat arabaları,temizlik arabaları ve daha birçok ürünle artık OTEK MAKİNA'da değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

 2.El Vakum Süpürge
2.El endüstriyel vakum süpürgemiz mevcuttur.ürünümüz kullanıma hazır bi şekilde müşteriye teslim edilir.

 Sanayi Tipi Vakum Ekipmanları
Sanayi tipi elektrik süpürgesi,ıslak kuru vakum makinası,kuru vakum makinası,yüksek vakumlu elektrik süpürgesi,ev tipi elektrik süpürgesi...

 Vakum Süpürgeler
Vakum süpürgelerimizin değişik talepler göre modelleri Otek Makina'da...

 Endüstriyel Vakum Makinası
Endüstriyel vakum makinamız 65 litre veya 90 litre kazan kapasiteleri ile kullanımda kolaylık sağlar.

 bele takılan elektrik süpürgesi
bazı alanların süpürülmesinde elektrik süpürgesini bele takarak daha etkin kullanımlar sağlanabilmektedir.

 2 ve 3 motorlu süpürgeler
oto yıkama ünitelerinde,oto kuaför ve detaylı temizlik merkezlerinde, araç içinin elektrik süpürgesiyle süpürülmesinde kullanılan makinalar 2 motorlu yada 3 motorlu süpürgelerdir.

 sanayi tipi süpürge tamir ve bakımı
her türlü evsel,endüstriyel ve sanayi tipi elektrik süpürgeleri tamir ve bakımı yapılmaktadır.tüm yedek parçalarını Otek Makina'da bulabilirsiniz.

 ev tipi elektrik süpürgesi
endüstriyel kullanımlar dışında ve genellikle evsel kullanımlarda ihtiyaç duyulan elektrik süpürgeleri Otek Makina'da...

 fabrika süpürme makinası
Endüstriyel ve entegre tesislerde,ağır makina sanayiinde özellikle yoğun kirlenme ve yoğun kullanıma maruz kalan ortamlarda güçlü vakum makinalarına ihtiyaç vardır.

 
   
        Etiketler :
New Page 1
                sanayitipielektriksupurgesi.com bir Otek Makina Sitesidir.

Google Optimizasyon